Košmariška Grožio Procedūra: Liko Su 4 Antakiais Ir Be Vyro

Košmariška Grožio Procedūra: Liko Su 4 Antakiais Ir Be Vyro Žmonės

Po mikropigmentacijos procedūros moteris liko su keturiais antakiais, rašoma dailystar.co.uk. Nepavykusi grožio procedūra sugniuždė jos pasitikėjimą savimi.

Mikropigmentacija šiuo metu yra viena karščiausių grožio terapijos madų.

Jei procedūrą atlieka profesionalai, ji suteikia ryškius ir dailius antakius. Deja, kartais mikropigmentacija baigiasi liūdnai. Vienai mamai šią pamoką teko išmokti, kai jai atliekama procedūra visai nepavyko. Ji liko su keturiais antakiais, o tuomet ją paliko vyras, su kuriuo ji tuo metu susitikinėjo.

Jami Ledbetter (42) mikropigmentacijos procedūrą gavo dovanų. Trijų vaikų mama, gimusi be antakių, iš dukrų gavo 190 svarų sterlingų kuponą šiai procedūrai. Gerais norais grįsta dovano atnešė nelaimę – Kanzase gyvenančios moters antakiai buvo sugadinti.

Tai ne tik sugniuždė jos pasitikėjimą savimi, bet ir pakenkė jo santykiams su vyru. Jami pasakojo:

„Nelinkėčiau to net pikčiausiam priešui. Siaubinga, ką tai padarė mano pasitikėjimui savimi. Buvau tiesiog sugniuždyta. Tuo metu susitikinėjau su vyriškiu, ir po šio įvykio jis mane paliko.“

Moteris mano, kad procedūrą atliko nesertifikuota kosmetologė. Taip galėjo nutikti, nes mikropigmentacijos procedūrai šiuo metu JAV Misūrio valstijoje licencijos nereikia.

Mikropigmentacijos procedūra savo pobūdžiu yra panaši į tatuiravimą. Šio proceso metu odoje daromi smulkūs įpjovimai, į kuriuos implantuojamas pigmentas.

Lengvu brūkšniavimų sukuriamas plaukelių įspūdis, ir taip antakiai atrodo ryškūs ir dailūs. Didžiojoje Britanijoje semipermanentinio makiažo procedūroms licencija yra reikalinga. Prieš užsisakydami procedūrą, visuomet pasitikrinkite.

Reklama