Labiausiai kenksmingi maisto produktai, kurio moterys neturėtų valgyti

Sveikata

Hormonai moterims yra labai svarbūs. Juk moterų savijauta ir nuotaika priklauso nuo tam tikrų hormonų santykio ir kiekio. Fizinė sveikata taip pat. Moterims labai svarbu ir naudinga palaikyti hormonų pusiausvyrą, tad verta žinoti, koks maistas gali pakenkti.

Moters grožis ir sveikata yra labai susiję su tuo, ką ji valgo. Tiesą sakant, mityba netiesiogiai veikia visą organizmo sistemą, žinoma, ir specifinių hormonų gamybą. Tinkamai suplanuota dieta padės išlaikyti optimalų kūno svorį ir atitolinti senatvę. Sveika mityba yra labai svarbi.

Hormonai ir dieta

Bet kuri graži moteris ypatingą dėmesį skiria tam, ką valgo. Siūlome sąrašą produktų, kuriuos moterys turėtų valgyti ir kurių ne. Gerai subalansuota mityba padės palaikyti hormonų pusiausvyrą.

Šios maisto rekomendacijos tinka visų amžiaus grupių moterims. Patarimai padės moterims neskausmingai išgyventi vadinamąsias raudonas dienas. Vyresnės moterys taip pat gali atkreipti dėmesį į šį maisto produktų sąrašą, nes subalansuota mityba palengvins menopauzę.

maistas

Naudingi produktai moterims

Paukštiena, riebi žuvis

Išvardyti maisto produktai yra pagrindinis baltymų šaltinis. Jie padeda išlaikyti raumenų audinį. Menopauzės metu moterys dažnai numeta svorio, o dėl to gali dingti ir raumenų elastingumas.

Paukštiena ir riebi žuvis, įtrauktos į jūsų mitybą, papildys organizmą baltymais ir atliks raumenų audinio statybinę funkciją. Be to, riebios žuvys (lašiša, skumbrė) padeda palaikyti nuotaikų kaitos kontrolę, taip pat apsaugo nuo širdies ir kraujagyslių ligų bei piktybinių navikų atsiradimo.

Upėtakio užkandis

Daržovės

Beveik visos kopūstų rūšys: brokoliai, baltieji kopūstai, Briuselio kopūstai, žiediniai ir lapiniai kopūstai kovoja su estrogeno pertekliumi organizme, o tai sumažina krūties vėžio tikimybę. Menopauzės metu moterims, turinčioms antsvorio, galimas hormono estrogeno perteklius.

maistas

B grupės vitaminai

Maisto, kuriame yra vitamino B, trūkumas išprovokuoja depresijos atsiradimą.
Moterims ypač svarbu į savo valgiaraštį įtraukti maisto produktus, kuriuose yra daug B grupės vitaminų (tai grūdai, jautiena).

Smidrai, melionai, salotos

Šie maisto produktai gali padėti kovoti su erzinančia pilvo pūtimo problema. Įtraukdami į savo racioną smidrus, salotas ir melioną, galite išvengti šios būklės.

maistas

Maisto produktai, kenksmingi moterims

Cukrus

Cukraus ir fruktozės turintis maistas neigiamai veikia moters hormonus. Faktas, kad vartojant didelį kiekį desertų ir saldžių gėrimų ne tik padidėja svoris, bet ir sutrinka hormonų veikla.

Kava ir gėrimai su kofeinu

Draudžiama gerti kavą ir arbatą, su nugriebtu pienu ar trupučiu grietinėlės. Nepamirškite, kad gėrimai su kofeinu gali sukelti karščio bangas ir aktyvų prakaitavimą.

Alkoholiniai gėrimai

Alkoholis taip pat gali sukelti karščio bangos ir prakaitavimą. Žinoma, taurė vyno niekam nepakenks. Bet jei jaučiate šiuos simptomus, prasminga kategoriškai atsisakyti alkoholio. Yra žinoma, kad alus keičia moterų hormonus. Piktnaudžiavimas šiuo gėrimu sukelia sveikatos problemų.

Maistas, kuriame yra daug riebalų

Nevartokite riebaus maisto. Mažai riebalų turintis maistas, pavyzdžiui, vaisiai ir daržovės, teigiamai veikia moterų hormonus. Šie produktai sumažins karščio bangas ir prakaitavimą.

Apelsininis keksas, maistas

Aštrus maistas

Aštrūs padažai ir pagardai taip pat sukelia karščio bangas ir prakaitavimą. Aštrius prieskonius moterims patariama pakeisti žolelėmis ir lengvais prieskoniais, kurie naudingi organizmui.

Mielos moterys, rūpinkitės savo sveikata. Juk tai jūsų grožio ir gerovės garantas!

Astrologas: „Rugsėjis bus lemtingas trims ženklams“

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
Reklama
error: Alert: Content is protected !!