Legendinės muzikos grupės „Dinamika“ Irma Jurgelevičiūtė prabilo apie meilę ir nelengvą praeitį: aš vos neišnykau

Naujienos

Legendinės muzikos grupės „Dinamika“ branduolys – Gintautas Brokas ir Irma Jurgelevičiūtė atvirai prakalbo apie savo karjeros kelią bei asmeninį gyvenimą. Laidoje „Pasikalbėkim“ Irma atskleidė, dėl ko šiandien bijo labiausiai ir kodėl kalbėdama apie savo praeitį susigraudino. Savo ruožtu Gintas pirmąsyk atsivėrė apie šeimą bei žmoną Vidą.

Žinia, kad 30-mečio proga „Dinamika“ grįžta į sceną ir jau nuo vasario pradės koncertinį turą po didžiausias šalies arenas, nudžiugino daugybę ištikimų grupės gerbėjų.  Nors „Dinamikos“ sudėtis, o ypač vokalistės keitėsi ne kartą, ryškiausiu grupės veidu ir balsu, anot Ginto, iki šiol išliko būtent Irma.

„Su Irma dirbom gal aštuonerius metus ir tas laikas buvo ypatingas. Ne veltui, net praėjus šimtui metų, kai Irma jau nebedainavo grupėje, ji vis tiek buvo visų siejama su  „Dinamika“, – sako grupės įkūrėjas ir dainų autorius Gintautas.

Pati Irma neslepia, kad net pradėjusi solinę karjerą, ne kartą iš gerbėjų sulaukdavo klausimų, ar dar kada nors koncertuos su „Dinamika”. Atlikėja tikina, kad ši grupė ir laikas, kai buvo jos dalimi, yra labai brangus.

„Ankstesniais laikais aš buvau labai jauna, be gyvenimiškos patirties ir tik dainavau gražias dainas. O dabar prie viso to dar prisideda ir mano patirtis, branda, todėl daug kas skambės visai kitaip“, – sako Irma.

Praeityje nekeistų nieko

Paklausta, ar norėtų ką nors pakeisti praeityje, jei tik turėtų tokią galimybę, atlikėja nuoširdžiai patikino, kad tikrai ne.

„Manau, kad visos tos klaidos mane atvedė į tokią, kokia esu šiandien. Tos klaidos man davė labai daug. Jūs net neįsivaizduojat, kiek jos man davė. Juk aš vos neišnykau! Esu dėkinga, kad viskas taip baigėsi ir kad viskas dabar eina tokiu keliu, kokiu eina. Tos ankstesnės, senosios Irmos dabar net nenorėčiau pažinoti“, – atvirai sako scenos žvaigždė.

Savo ruožtu Gintautas pripažįsta, kad norėtų pakeisti viską, išskyrus sprendimą sukti į muzikos pasaulį. Laidoje jis pirmąsyk daugiau papasakos apie savo šeimą ir kaip su žmona sugebėjo daugybę metų išlikti kartu. Irma juokiasi, kad su Gintu buvo poruojama ne kartą, kaip ir kitos grupės vokalistės, tačiau juos visada siejo tik darbiniai santykiai.

Ne vienas skyrybas išgyvenusi Irma atskleis, ar turi mylimąjį. Taip pat išvysite, kokius ypatingus daiktus abu atsinešė į studiją ir kodėl vieną jų Gintas nusprendė padovanoti „Pasikalbėkim“ komandai.

Visą interviu su Irma Jurgelevičiūte ir Gintautu Broku žiūrėkite straipsnio pradžioje.

Šaltinis: tv3.lt

 

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt