Masažas, kuris padės esant trumparegystei, kataraktai, glaukomai + nuims visus užspaudimus

Sveikata

Be to, šis masažas teigiamai veikia veido odos būklę, atpalaiduoja raumenis esančius aplink burną, nuimdamas užspaudimus, o taip pat grąžina lūpoms apimtį.

Skruostų ir smakro savimasažas
1. Sugriebkite dešinį skruostą iš vidinės ir išorinės pusės. Tam reikia dviem vienos rankos pirštais laikyti skruostą iš vidaus, o keturiais kitos rankos pirštais sugriebti iš išorės. Padarykite kelis sukamuosius judesius, stengiantis apimti visą burnos ertmę, prieiti žandikaulio sąnarį, pamasažuoti lūpas.

Taip pat dirbti ir su antru skruostu
Jei skruostuose ar lūpose atsirado kokių nors skausmo taškų, pasistenkite ypač aktyviai juos pamasažuoti, apspaudžiant visus sukietėjimus, kad nuimtumėte veido raumenų užspaudimus, leistumėte jiems atsipalaiduoti.

2. Nedidelį rankšluostį susukite į žgutą, sumirkykite karštu sūriu vandeniu (1 arbatinis šaukštelis druskos 1 stiklinei vandens), išgręžkite ir imkitės masažo. Paimkite rankšluostį už kraštų, dėkite po smakru ir smarkiai traukite rankas į šalis, kad jis plekštelėtų per smakrą.

Darant masažą visąlaik sekite, kad rankšluostis būtų šiltas. Jei jis truputį ataušo, sudrėkinkite vėl. Padarykite apie 100 tokių plekštelėjimų, dalį jų nukreipkite į šonus, kad smūgiai paliestų šoninius smakro paviršius. Kas liečia smūgių stiprumą, tai reguliuokite jį savarankiškai, sekdamos kad plekštelėjimai nebūtų per silpni, bet ir nekeltų diskomforto.

Baigus masažą paglostyti smakro odą ledo kubeliu, po to patepti riebiu kremu, parinktu pagal odos tipą. Galiausiai atlikti kelis minkštus glostančius judesius, raminančius odą.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!