Medaus ir cinamono derinys šimtmečius buvo naudojamas tradiciniuose kinų gydymo būduose

Receptai

Medaus ir cinamono derinys šimtmečius buvo naudojamas tradiciniuose kinų gydymo būduose. Šie du gydomųjų savybių turintys produktai naudojami kaip „naminė priemonė“. Cinamonas yra vienas iš seniausių žmonijai žinomų prieskonių. Jis naudojamas ne tik gėrimų ir vaistų skoniui praturtinti. Žinoma, kad medus ir cinamonas yra sveikas derinys, bet ar žinote, ką jie iš tikrųjų gydo?

Širdies ir kraujotakos ligos

Padarykite medaus ir cinamono miltelių mišinį. Užtepkite ant duonos riekelės ir valgykite kasdien pusryčiams vietoj uogienės ar marmelado. Šis mišinys apsaugo nuo cholesterolio kaupimosi arterijose. Taip pat žmonės, jau patyrę infarktą, kasdien vartodami šio mišinio apsaugo širdį nuo kito infarkto. Reguliarus medaus ir cinamono pastos naudojimas sumažina dusulio ir tachikardijos atsiradimą. Taip pat nustatyta, kad jis padeda pagerinti arterijų ir venų būklę.

Artritas

Sergantieji artritu turi kasdien (ryte ir vakare) išgerti vieną stiklinę šilto vandens su 2 šaukštais medaus ir arbatiniu šaukšteliu cinamono miltelių. Tai padės sumažinti artrito simptomus. Kopenhagos institute atliktas tyrimas parodė, kad kiekvieną dieną prieš pusryčius 200 pacientų gydant vieno šaukšto medaus ir pusės arbatinio šaukštelio cinamono miltelių mišiniu, 73 pacientams skausmas visiškai išnyko per mėnesį. ir dauguma pacientų jau laisvai judėjo be skausmo.

Šlapimo pūslės infekcijos

Du valgomuosius šaukštus cinamono miltelių sumaišykite su šaukšteliu medaus stiklinėje karšto vandens ir išgerkite. Sunaikina bakterijas šlapimo pūslėje.

Aukštas cholesterolio kiekis

Du šaukštai medaus ir trys šaukštai cinamono miltelių sumaišomi su 450 mililitrų arbatos. Vartojamas pacientas, turintis didelį cholesterolio kiekį, po dviejų valandų sumažina cholesterolio kiekį 10 proc. Kaip ir pacientams, sergantiems artritu, tris kartus per dieną jis gali išgydyti cholesterolį.

Šalta

Kiekvienas, turintis problemų dėl dažnų peršalimo ligų, gali sau padėti šaukštą medaus su ½ šaukšto cinamono miltelių kartą per dieną tris dienas. Tai taip pat padeda esant sinusų problemoms. Be to, kasdienis cinamono medaus vartojimas stiprina bendrą imunitetą. Ispanijos mokslininkai teigia, kad meduje yra natūralus ingredientas, padedantis sunaikinti gripo priežastis.

Skrandžio problemos

Medus ir cinamono milteliai gydo skrandžio problemas, taip pat gali išgydyti opas. Japonijoje atliktas tyrimas parodė, kad medus, sumaišytas su cinamono milteliais, padeda nuo skrandžio dujų. Šiek tiek cinamono miltelių ir šaukštas medaus prieš valgį padeda sumažinti rėmenį ir gerina virškinimą.

Ilgam gyvenimui

Vartojant kasdien, medaus arbata ir cinamono milteliai prailgina gyvenimą. Arbatai ruošti naudokite 4 šaukštus medaus, 1 šaukštą cinamono miltelių ir tris puodelius verdančio vandens. Gerkite po ¼ stiklinės kelis kartus per dieną. Kitas teigiamas poveikis – oda išlieka gaivi ir švelni.

Dėl gerklės skausmo

Jei skauda gerklę ar jaučiate sausumą, išgerkite šaukštą medaus ir lėtai nurykite. Kartokite kas tris valandas, kol pasijusite geriau.

Odos problemos

Jei turite spuogų, tris šaukštus medaus sumaišykite su vienu šaukštu cinamono miltelių ir įtrinkite vietas, kuriose yra spuogų, vakare prieš miegą, o ryte veidą nuplaukite šiltu vandeniu. Kartokite procedūrą dvi savaites ir jūs pašalinsite spuogus. Be to, medus, sumaišytas tokiu pačiu santykiu su cinamono milteliais, gydo odos dalis, kuriose yra egzema ir kitos odos infekcijos.

Svorio metimas

Kiekvieną dieną, pusvalandį prieš pusryčius, nevalgius ir vakare prieš miegą išgerkite medaus ir cinamono miltelių su stikline šilto vandens. Reguliariai vartodami pastebėsite, kad svoris krenta, o jei laikysitės šio įpročio, organizmas nekaups riebalų.

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis
Reklama
error: Alert: Content is protected !!