P.Gražulis aprodė savo naujus namus Kaune: „Kaip į kitą pasaulį patekau“

Naujienos

Vakar Vilniaus apygardos teisme šou surengęs ir 250 eurų baudą už teismo negerbimą gavęs Petras Gražulis TV3 laidos „TOP 3“ kameras pasikvietė į savo naujus namus prestižiniame laikinosios sostinės Žaliakalnio mikrorajone. Ten Petras įsikūrė po to, kai kolegos išspyrė jį iš parlamento ir Seimo viešbučio, kuriame Petras gyveno nuo 1996-ųjų.

P. Gražulis atviras – dabartinis jo būstas nė iš tolo neprimena kuklaus Seimo viešbučio buto.

„Esate Seimo viešbutyje buvęs, tai matėt, kaip ten blogai, išgulėti čiužiniai… O čia pažiūrėkit, naujos sofos, baldai, grindys gražios, židinys, viskas puiku… Kaip į kitą pasaulį patekau“, – aktualijų laidos žurnalistams gyrėsi ilgametis Seimo narys.

P. Gražulis susidomėjo šaltkalvyste

Vis tik yra viena bėda, Petrui baigiasi pinigai, o P. Gražulis nori gyventi gražiai, gražiai pasipuošti, nuvežti gėlių Palangos Birutei, vykti į mitingus, susimokėti teismų paskirtas baudas ir prasimaitinti. Jis įsitikinęs, kad darbą jau greitu metu suras nesunkiai, nes turi daugybę gabumų ir įgūdžių.

„Tai truputį „kojinėje“ tų pinigų turiu, ir ne tik „kojinėje“, bet ir banke, bet auksines rankas aš turiu ir liežuvį gerą, gal sakau kokiu vadybininku, bet ir buitinius darbus moku daryt, viską aš moku“, – dėl savo ateities nesikremta P. Gražulis.

P. Gražulis susidomėjo šaltkalvyste

P. Gražulis giriasi, kad nėra tinginys ir turi kone auksines rankas, kurias įdarbinus uždirbtų daugiau nei Seime. Jis taip pat tvirtino turintis gerus šaltkalvystės pamatus – yra gerai įvaldęs suvirinimo aparato valdymą, taip vadinamą „svarkę“, su kurią gali išdarinėti stebuklus.

„Sako, kad dabar šaltkalviai visokie daug uždirba, daug dagiau nei Seimo nariai, aš gi moku virinti, bet jei yra kur elektrodas, tai reikia nuvažiuoti į kokią įmonę ir pasižiūrėti, kaip aš čia dar virinu, – šypsojosi jis, prisiminęs kad suvirintoju yra ir Viktoras Uspaskichas. – Svarščikai neblogai gauna, kalba, kad po 4–5 tūkstančius“.

Apsilankė koldūnų ceche

Jis taip pat samprotavo, kad galėtų nesunkiai įsidarbinti ir koldūnų ceche. Galbūt neatsitiktinai jo gyvenime buvo tiek daug skandalų susijusių su koldūnais??

„Čia nieko sudėtingo nėra, manau, kad mane jau priims į darbą, čia nėra, ką veikt, aš maniau, kad čia bus sudėtinga <…> Tai aš čia jau lieku dirbti, Gapšys kalėjime, o aš čia lieku“, – atvykęs į koldūnų cechą su visomis užduotimis nesunkiai tvarkėsi skandalingasis politikas.

P. Gražulis apsilankė koldūnų ceche

Neteko išeitinės išmokos

Seime P. Gražulis dirbo nuo 1996-ųjų be pertraukų. Bet dabar, parlamentarams jį iškrapščius iš Seimo apkaltos būdu, Petras neteko ir išeitinės išmokos, kuri galėjo siekti keliasdešimt tūkstančių eurų.

O dar viena bausmė – draudimas 10 metų kandidatuoti į Seimą.

Daugiau apie P. Gražulio naują gyvenimo etapą žiūrėkite straipsnio viršuje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt