Pamirškite bemieges naktis ir brangius vaistus! Išbandykite pieną su cinamonu

Sveikata

Pienas su cinamonu yra labai naudingas gėrimas jūsų organizmui. Pienas ir cinamonas yra puiki priemonė nuo nemigos. Šiandien sužinosite, kodėl šis gėrimas toks naudingas sveikatai.

Cinamonas stimuliuoja kraujotaką ir suteikia energijos net sunkiausiomis dienomis. Tai padeda kovoti su gripu ir kosuliu. Tačiau, jei kosulys yra labai stiprus, turėtumėte kreiptis į gydytojus, kad jie jums skirtų stipresnių vaistų. Gripo atveju šis gėrimas padės greičiau pasveikti, jį rekomenduojama gerti vos tik pajutus peršalimo simptomus.

Pienas su cinamonu padeda numesti svorio

Piene yra maistinių medžiagų, tokių kaip niacinas, riboflavinas, kalcis ir kalis. Šios keturios medžiagos, veikdamos kartu, padeda numesti svorio. Niacinas padeda perdirbti cukrų organizme. Riboflavinas veikia nervų sistemą ir suteikia kūnui daugiau energijos. Kalcis ir kalis padeda sumažinti patinimą.

Savo ruožtu cinamonas yra puiki termogeninė medžiaga, todėl jis padeda deginti riebalus organizme. Be to, šis gėrimas yra puikus pasirinkimas norintiems saldumynų, nes jis padeda reguliuoti gliukozės kiekį kraujyje.

nemigos

Raminantis poveikis

Riboflavinas, esantis piene, padeda nervų sistemai ir ramina. Be to, piene yra vitamino B12, todėl jis labai reikalingas smegenims.

Pagerina miego kokybę

Riboflavinas ir vitaminas B12 padeda tinkamai veikti nervų sistemai. Piene taip pat yra triptofano – amino rūgšties, padedančios reguliuoti miego ir nuotaikos lygį. Kartu su cinamonu, kuris kontroliuoja insulino kiekį ir energiją, tai puikus būdas nusiraminti prieš miegą.

Palengvina mėnesinių skausmus

Pieno mineralai, tokie kaip kalcis, kalis, manganas ir geležis, padeda palengvinti mėnesinių skausmus. Tačiau likus kelioms dienoms iki mėnesinių turėtumėte gerti pieną su cinamonu.

Svarbi pastaba: moterys, kurioms vėluoja mėnesinės arba kurios galbūt yra nėščios, neturėtų gerti pieno su cinamonu, nes tai gali sukelti persileidimą.

nemigos

Pieno su cinamonu paruošimas

Tai labai greitas ir paprastas receptas, tad pasidarykite šio gėrimo prieš miegą. Naudokite cinamono lazdeles, ne maltą cinamoną.

Ingredientai:

  • 1 stiklinė pieno;
  • 1 cinamono lazdelė.

Gaminimas:

1. Supilkite pieną į puodą ir įdėkite cinamono lazdelę.

2. Kai tik pienas užvirs, išjunkite viryklę, uždenkite gėrimą dangčiu ir leiskite jam pastovėti, kol pienas kiek atvės.

3. Išimkite cinamono lazdelę ir gerkite pieną.

4. Negerkite pieno per šalto, nes tai gali sutrikdyti jūsų kūno temperatūrą.

5. Idealiu atveju šį šiltą pieną reikėtų gerti maždaug 30 minučių prieš miegą.

Tikime, kad jūsų miego kokybė pagerės!

nemigos

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt