Persppėjau visus namiškius: „Abrikosų kauliukų neišmetam!“Dėmesio, dabar abrikosų, kurie turi neįkainojamus branduolius, metas

Sveikata

Abrikoso kauliuko branduolys – kalio, esančio sudėtyje, rekordininkas! Daugiau nei 300 mg 100 g produkto! Širdies ir kraujagyslių sistemos gydymui bus naudinga įtraukti kauliukų branduolius į racioną.

Dėl kalio deficito neretai įvyksta sutrikimai: sulėtėja kraujotaka, raumenys kenčia dėl maisto trūkumo, taipogi sutrinka koordinacija.

Šiltojo sezono metu reguliariai vartojant abrikosų branduolius endokrininė sistema ima dirbti kaip laikrodis. Moterų sveikatos palaikymui dailiosios lyties atstovėms rekomenduoja pamėgti abrikosų aliejų. Branduolio medžiagos įtakoja hormoninio fono normalizavimą.

Abrikosų kauliukų vartojimo norma – ne daugiau 40 g.
Be kraujotakos sistemos palaikymo, atsikosėti padedančių savybių, jauninamojo efekto ir efektyvios kovos su odos vėžiu abrikosai gali nudžiuginti idealiu baltymų ir riebalų santykiu. Įtraukus šį produktą į mitybą, galima greičiau priaugti raumenų masės.

Šio produkto nerekomenduojama vartoti žmonėms, sergantiems diabetu, kepenų susirgimais ir moterims nėštumo metu. Visiems likusiems verta peržiūrėti savo požiūrį į šias „atliekas“: abrikosų kauliukai ne mažiau naudingi, nei patys abrikosai!

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt