Po gaisro daugiabutyje – kaltinimai tarnyboms negelbėjus vaiko

Naujienos

Antradienį Vilniuje, Viršuliškių mikrorajone, Viršuliškių g. 101 esančiame daugiabutyje įvyko sprogimas ir kilo gaisras. Visą dieną gesinę ugnį, ugniagesiai budėjo prie pastato ir naktį. Visgi trečiadienį ryte pranešta liūdna žinia – pastebėtas galimai žuvusio vaiko kūnas.

Vilniuje, Viršuliškėse, antradienį kilusio gaisro daugiabutyje metu dūmais apsinuodijo trys žmonės, ugniagesiai pastebėjo galimai vaiko kūną, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) atstovai.

Kaip LRT radijui trečiadienį sakė PAGD direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Kanapickas, trečiadienį naktį, likviduojant gaisrą, dirbti daugiabučio viduje buvo sudėtinga.

Anot jo, naktį daugiabutyje pastebėtas galimai nepilnamečio kūnas.

„Naktį buvo palikti įvykio vietoje pareigūnai su nustatytais tam tikrais technikos vienetais. Darbas buvo vykdomas žvalgybinio pobūdžio, dirbant iš išorės. Viduje nebuvo galima dirbti dėl pavojingai pakibusių ir nestabilių pastatą laikančių konstrukcijų.

4 valandą 17 minučių, išsisklaidžius dūmams ir atvėsus konstrukcijoms ir nustojus garavimui buvo pastebėtas iš išorės per ketvirto aukšto pastato langą būtent kūnas, spėjame, kad tai yra nepilnamečio asmens“, – pasakojo M. Kanapickas.

Jis priminė, kad antradienį, po pietų, gesinant gaisrą daugiabutyje, jau buvo rastas vienas žmogaus kūnas. Kaip teigė M. Kanapickas, kol kas daugiau informacijos apie galimai pastate likusius žmones nėra.

„Taip, daugiau informacijos apie galimai esančius žmones, kurie galėjo likti tam pastate, tam penkių aukštų dviejų laiptinių pastate, kuriame yra 30 butų, tokios informacijos neturime“, – tvirtino PAGD atstovas.

M. Kanapickas teigė, kad pats gaisras daugiabutyje yra lokalizuotas, tačiau ugniagesiai ir toliau tęs baigiamuosius darbus įvykio vietoje.

„Mes, kaip valstybinė priešgaisrinio gelbėjimo tarnyba darbus tęsiame toliau iki galėsime atlikti visus baigiamuosius darbus iki galo, tai yra išlaisvinti po konstrukcijomis esančius kūnus. Darbus kliudo tai, kad negalime mes saugiai dirbti viduje dėl apgadintų namo konstrukcijų. Ir šiuo metu, mano žiniomis, sprendžiami klausimai dėl pastatą laikančių konstrukcijų sutvirtinimo ir tokiu būdu darbai toliau yra planuojami“, – aiškino jis.

Antradienio vakarą socialiniame tinkle „Facebook” jauna moteris, kurios šeima nukentėjo gaisre, dalinosi pagalbos tekstu. Skelbiame netaisytą įrašą:

„PRASAU DALINKITES

Siandien ivyko nelaime. Sprogo mamos kaimynu butas. Sprogimas isverte siena i mano mamos kambari. Ant sofos gulejo mano 7 metu brolis. Sprogimo metu ant mano brolio uzkrito siena ir ji prispaude, mama bande ji traukti bet nepavyko, jis tik sake

-Mamyte padek man skauda.

Mama gloste jam galvyte kai tuo metu ibego trys vyrai nezinom ar kaimynai ar ugnegesiai! Mama pradejo traukti, bet ji sauke kad nenori eiti ir kad jos sunus ten ji sauke ir rode i mano prispausta broli bet ja istempe per prievarta ir isveze i ligonine, kieme mama pasake kur yra prispaustas berniukas. Siuo metu mama pasiemem ji yra sunkios bukles psihologiskai.

Delfi raso kad vyksta darbai ir iesko! Tai yra KLAIDINGA INFORMACIJA.

Mes einam i ivykio vieta ir klausiam del musu maziuko situacijos! Pirmi policinkai pasake kad darbai nevyksta ir prates paieska tik rytoj ryte, dabar nuejus pasikeite pamaina, dabartinei policinkai pasake kad budes per nakti prie ivykio vietos ir tik paieska vel prasides po pietu!!!!! Delfi ir visi kiti portalai negailestingai MELUOJA KAD VYKSTA PAIESKOS!!! Prasau pasidalinkit sita informacija..

Broli as dedu vilciu kad tu gyvas, tu toks mazas ir isigandes juk tau tik 7-ti metukai! Seima verkia, mes tave mylim ir laukiam taves sveiko siltuose namuose musu glebyje!

Apgailetina kad meluojat ir neieskote musu maziuko…!”

Šaltinis: respublika.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt