Populiarūs ženklai ir išankstiniai nusistatymai, rodantys artėjantį pavojų

Naujienos

Net ir šiandien daugelis žmonių tiki ženklais, ypač jei tai susiję su juoda kate. Sutikęs juodą katę kelyje, žmogus automatiškai pradeda atlikti kai kuriuos veiksmus, galinčius apsaugoti jį nuo nelaimės. Jei katė kerta kelią, žmonės pradeda tris kartus spjaudytis per kairįjį petį ir pereina į kitą gatvės pusę. Daugelis žmonių beldžiasi į medieną arba slepia ginklą kišenėje. Žmonės tai daro norėdami būti saugūs.

Rekomenduojame susipažinti su dažniausiai pasitaikančiais ženklais ir ne tik apie kates.

Jūs negalite dėvėti skirtingų kojinių ar skirtingų batų. Jie simbolizuoja žmogaus kelią, o mūvėdami skirtingas kojines ar batus galite pakeisti savo likimą, kuris gali tapti daug sunkesnis ir sunkesnis.

Jei dėvėsite daiktus iš vidaus, jūsų gali laukti rimti konfliktai ir problemos. Ne veltui žmonės sako, kad nereikėtų dėti daiktų iš vidaus, nes būsi sumuštas.

Tai laikoma blogu ženklu, jei sutinki moterį su tuščiu kibiru. Jei taip atsitiks, tuomet negalėsite įgyvendinti savo norų ir įgyvendinti savo svajonių.

Jei jums buvo duotas laikrodis, turėtumėte žinoti, kad toks daiktas matuoja žmogaus gyvenimo laiką. Pametę ar sulaužę laikrodį galite tikėtis problemų. Jei laikrodis sustos, gresia pavojus, ypač jei šalia yra sergantis žmogus. Galbūt jie nori jus apie ką nors įspėti, jei laikrodis staiga sustos.

Niekam nepriimkite dovanų ir nedovanokite aštrių daiktų. Su tokiomis dovanomis jūsų lauks konfliktai, skandalai ir kivirčai.

Neturėtumėte įsileisti svečių į savo namus saulei nusileidus ir susipažinti su žmonėmis. Tokie žmonės gali sugadinti jūsų šeimą. Jei netyčia pasukote į nežinomą kelią, turite grįžti į pažįstamą. Tai piktosios jėgos, bandančios jus suklaidinti. Tamsoje vykstant namo į nepažįstamų žmonių skambutį reaguoti nereikia.

Neleiskite niekam baigti valgyti po jūsų, tokiais veiksmais galite atiduoti savo sėkmę, laimę ir turtus. Negalite paragauti kažkieno maisto; tai darydami galite susidoroti su jo ligomis ir problemomis.

Į šventę negalite pakviesti 13 svečių. Jei taip atsitiks, tuomet ant stalo reikia padėti kitą prietaisą, kad svečių būtų 14. Jei atvyks 13 svečių, vienas iš jų gali labai susirgti arba mirti.

Jei paveikslas ar nuotrauka nukris nuo sienos, jūsų lauks bėda ar liga.

Visi žino, kad ant namo slenksčio gyvena geros dvasios. Todėl jūs negalite sėdėti ant namo slenksčio. Tai darydami jie gali supykti. Reaguodami į tokį elgesį, jie gali sukelti problemų. Slenkstis namuose senovėje buvo laikomas mirusiųjų ir gyvųjų pasaulio skyrikliu. Sėdėdami ant slenksčio, į namus išleidžiate neigiamą energiją, kuri vėliau išlaisvina jus nuo sveikatos, sėkmės ir klestėjimo.

Sudaužę veidrodį laukite nemalonumų. Jei ant šio daikto atsiranda įtrūkimas, jūsų laukia sunkūs laikai, problemos ir rūpesčiai.

Išsipylus druskai, namuose laukite kivirčo. Senovėje druska buvo labai vertinga, o jei žmogus ją išpylė, aplinkiniai labai supykdavo.

Niekada nerinkite jokių daiktų iš kapinių. Tokiais veiksmais galite supykdyti mirusįjį, kuris vėliau gali pasiimti jus su savimi. Tokiuose dalykuose kaupiasi negyva energija, kuri nieko gero neprives.

Negalite aplenkti katafalko, vežančio mirusį žmogų. Toks žmogus netrukus gali atsidurti kitame pasaulyje. Įėjus į kapines negalima eiti priešais kryžių. Kryžius laikomas perėjimu į slaptąjį pasaulį. Pro kapinių vartus gyviems žmonėms įeiti neleidžiama. Vartai – mirusiems, o vartai – gyviems žmonėms. Pro vartus įėjęs į kapines, žmogus gali pasiimti neišspręstą sielą.

Negalima iš anksto pasveikinti žmogaus su gimtadieniu, jo laukia nelaimė, tavęs taip pat. Pamiršdami apie pasimatymus ir sveikindami žmones vėliau ar anksčiau, jūs kišasi į žmogaus likimą, ir tai yra visiškai draudžiama. Suklydus su sveikinimo data, žmogaus laukia ligos, sunkumai ir nesėkmės. Žmogus pradės mokėti už savo klaidas.

Jūs negalite švęsti savo keturiasdešimtojo gimtadienio.

Viskas dėl to, kad krikščioniškoje religijoje žmogaus siela po mirties išlieka dar 40 dienų ir tik tada palieka pasaulį. Šios datos minėjimas gali pakenkti sveikatai. Į tokias datas įeina ir 33 metai, nes šiame amžiuje Jėzus Kristus buvo nužudytas. Žmogui šios datos atneš tik ligą ir mirtį.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt