Putino meilužės turtas atima žadą: turi 3 kartus daugiau už Mike’ą Tysoną

Naujienos

Pranešama, kad Vladimiro Putino meilužė, olimpinių žaidynių auksą laimėjusi gimnastė Alina Kabajeva šiuo metu slapstosi su jųdviejų vaikais. Netikėtas reakcijas kelia ir žinia, kad Putino meilužės turto grynoji vertė yra kone tris kartus didesnė nei buvusio boksininko, pasaulio čempiono Mike‘o Tyson‘o.

Teigiama, kad šiuo metu Šveicarijoje ilgametė Putino meilužė A. Kabajeva slepiasi kartu su savo ir Rusijos prezidento dukterimis.

38 metų moteris yra buvusi gimnastė, laimėjusi olimpinių žaidynių aukso medalį. Stebina ir A. Kabajevos turtas, kuris kelis kartus yra didesnis už paties Mike‘o Tyson‘o. Būdama gimnastė, politikė ir žiniasklaidos vadybininkė ji vertinama stulbinančiais 7,6 milijonų svarų sterlingų turtu.

Palyginimui – Mike‘o Tyson‘o grynoji turto vertė siekia tik 2,3 milijonus svarų sterlingų, o tai yra net tris kartus mažiau nei turi V. Putino meilužė.

Per savo bokso karjerą M. Tyson‘as yra uždirbęs daugiau nei 300 milijonų svarų sterlingų, tačiau manoma, kad grynoji jo turto vertė sumažėjo, kai jis išėjo į pensiją.

Neigti gandai

Buvusi gimnastė Alina Kabajeva per savo karjerą iškovojo medalius dvejose olimpinėse žaidynėse, kurios jai baigėsi 2007 metais pasitraukimu. 2001 metais ji buvo įsivėlusi į dopingo skandalą.

2000 metų olimpinėse žaidynėse Sidnėjuje, būdama vos 16-os ji iškovojo bronzą ritminės gimnastikos varžybose, o po ketverių metų iškovojo auksą toje pačioje rungtyje Atėnuose.

Per sėkmingą savo karjerą ji taip pat laimėjo 9 pasaulio čempionato aukso medalius ir dar 15 Europos čempionatuose, rašoma dailystar.co.uk.

Alina Kabajeva ir Vladimiras Putinas (nuotr. Getty images)

Pasitraukus iš sportinės veiklos, prasidėjo gandai, kad A. Kabajeva puoselėja kartu su V. Putinu romantinius santykius. 2014 metais ji pati pripažino, kad „kiekvienas turi šiek tiek paslapčių“. Tačiau, vėliau ji pridūrė: „Tikiuosi, kada nors apkalbas skleidžiantys žmonės nurims.“

Putinas praeityje taip pat neigė gandus kritikuodamas gandų skleidėjus: „Jie yra tie, kurie savo smalsiomis nosimis ir erotinėmis fantazijomis sėlina į kitų gyvenimus.“

Pranešama, kad V. Putinas kartu su A. Kabajeva turi dvynes dukras, kurios šiuo metu yra visos kartu pasislėpusios Šveicarijoje nuo pat karo Ukrainoje pradžios.

Šaltinis: tv3.lt

 

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt