Šį gėrimą vadina žarnyno šluota: gerkite kasdien rytais

Sveikata

Storosios žarnos valymas jau bent daugelį metų yra labai populiarus ir yra sugalvota daugybė būdų, kaip valyti žarnyną, tačiau specialistai teigia, kad yra vienas paprastai pagaminamas gėrimas, kuris veikia kaip žarnyno šluota.

Storosios žarnos valymas kaip natūralus virškinimo sistemos detoksikacijos būdas buvo žinomas mažiausiai nuo 1500 m. prieš Kristų.

Nors mūsų organizmas natūraliai sukurtas šalinti atliekas ir toksinus, yra įrodymų, kad retkarčiais atliekamas žarnyno valymas gali padėti palaikyti sklandžią virškinimo sistemos veiklą.

Hellotushy.com rašoma, kad žarnyną valantys gėrimai padeda pašalinti toksinus iš apatinės virškinamojo trakto dalies ir suskaidyti gaubtinėje žarnoje susikaupusias maisto ir kitų medžiagų atliekas. Naminiam gėrime yra skaidulų ir maistinių medžiagų, kurios padeda detoksikuoti virškinimo sistemą ir išplauti toksinus.

Vanduo su druska veikia kaip žarnyno šluota

Yra natūralus žarnyno valymo būdas, kuris yra švelnus ir saugus, nes veikia kartu su natūralia jūsų organizmo virškinimo sistema. Šios pratikos šalininkų teigimu, gėrimai gali padėti padidinti energijos kiekį, pagerinti nuotaiką, sustiprinti imuninę sistemą.

Toliau pateikiama, kaip pasigaminti gėrimą, vadinamą natūralia žarnyno šluota, kuris gali padėti pagerinti virškinimo sistemos veiklą ir kaip jį saugiai vartoti. Tačiau svarbu pažymėti, kad prieš vartojant šį ar kitus gėrimus reikėtų pasitarti su gydytoju.

Sūraus vandens gėrimai yra vienas geriausių būdų, kaip veiksmingai natūraliai išvalyti žarnyną. Kai nuryjate sūrų vandenį, druska natūraliai pritraukia vandenį į žarnyną. Tai sukelia stiprų „praplovimo“ efektą, kuris gali padėti pašalinti atliekas ir toksinus iš virškinamojo trakto.

Sūrus vanduo (nuotr. Shutterstock.com)

Reikės:

  • 2 arbatiniai šaukšteliai jūros druskos;
  • Indelis su dangteliu;
  • 4 puodeliai karšto vandens;
  • 2 šaukštai šviežių citrinų sulčių.

Pašildykite vandenį. Įsitikinkite, kad vanduo yra tokios temperatūros, kad būtų galima gerti. Sudėkite ingredientus į stiklainį ir uždarykite dangteliu. Stipriai suplakite tirpalą, kad druska visiškai ištirptų.

Greitai suvartokite gėrimą, reikėtų jį visą išgerti per 5 minutes. Atsigulkite ant šono ir švelniai masažuokite pilvą, pradėdami nuo vienos pusės ir pereidami prie kitos.

Po trumpo laiko pajusite norą nueiti į tualetą. Pasinaudokite tualetu. Poreikį pasinaudoti tualetu galite jausti dar kelias valandas, kol storoji žarna visiškai išsituštins. Vandenį su druska geriausia gerti rytais.

Šaltinis: tv3.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!