Šis augalas išgelbėjo mane nuo mirtino vėžio

Sveikata

Vyras iš Bulgarijos pasakoja apie kovos su vėžiu būdą. Jo pasakojimas suteikia viltį daugeliui žmonių. Skaitydami toliau, jūs galite sužinoti, kodėl gi tas būdas toks populiarus!

„2002 metais mano smegenyse aptiko auglį – gerybinį. Mane nedelsiant paguldė į ligoninę ir operavo. Nors auglys buvo 5×5 cm  dydžio, viskas praėjo sėkmingai. Man šios ligoninės neurochirurgai – patys geriausi Bulgarijoje.

Po dvejų metų auglys ataugo (metastazavo) ir beveik tokio pat dydžio. Aš turėjau darytis kitą operaciją, šioji nelabai pavyko, man suparalyžiavo kairę koją. Gydytojai ištyrė, kad auglys buvo atipinis.

šeivamedis, auglys, vežys, augalas, uogos, sveikatos patarimai

Po to aš praėjau visą onkologinį gydymą, toliau sekė švitinimo procedūros – niekas nepadėjo. Auglys atsinaujino ir reikėjo dar vienos operacijos. Po to aš  išvykau į reabilitaciją ir ten, mano laimei, aš sutikau žmogų, pakeitusį mano gyvenimą. Jis pasidalino su manim, kad taip pat kenčia nuo vėžio – inkstų vėžio. Operacija jam buvo nesėkminga ir gyventi jam buvo likę 3-4 mėnesiai.

Po to jis sutiko moterį, kuri papasakojo jam apie vieną augalą ir to augalo paruošimo metodiką. Tai buvo vaistas nuo vėžio. Augalas vadinasi šeivamedis – tai krūmas, augantis dykumoje ir aplink upių kanalus, labai panašus į mėlynes ir beveik tokio pat dydžio. Auga rugpjūčio gale, rugsėjo pradžioje.

šeivamedis, auglys, vežys, augalas, uogos, sveikatos patarimai

Naminis receptas:

Vaisius turi būti sunokęs, kad turėtų gydomųjų savybių. Išplaukite uogas ir sudėkite į stiklainius, dėkite eilėmis – viena eilė uogų, kita eilė cukraus, kol nepripildysite stiklainio.

Laikyti reikia saulėtoje vietoje dėl rūgimo.

Po dviejų savaičių sudėkite į šaldytuvą.

Galite pasigaminti 2, 3 arba 4 stiklainius. Gydymui reikia dviejų stiklainių, jų užteks metams.

Gerkite 1 arbatinį šaukštelį ant tuščio skrandžio kas rytą, 10 minučių iki pusryčių.

Aš laukiau 2 mėnesius, kad galėčiau prisirinkti uogų ir pasigaminti vaistų. Pradėjau juos vartoti. Nuo paskutinės operacijos praėjo 4 metai – nuo tada mano kūne nėra metastazinių ląstelių.

Visa ši medžiaga yra tik pažintinė. Prieš pradėdami vartoti, ar gaminti tokius vaistus, kreipkitės į specialistus.

Beje, ir sveiki žmonės gali išbandyti šią priemonę (kas nori sustiprinti imuninę sistemą). Tai padeda ir nuo gripo.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
Reklama
error: Alert: Content is protected !!