Šis paprastas receptas daugelį metų sumažins spaudimą ir išvalys žarnyną

Sveikata

Daugelis kenčia nuo hipertenzijos. Tokie žmonės metų metus lankosi pas gydytojus, vartoja vaistus nuo hipertenzijos, o daugelis net nežino, kad egzistuoja paprastas, bet labai veiksmingas tradicinės medicinos receptas, dėl kurio esant minimaliam kraujospūdžio kiekiui gali sumažėti kraujospūdis. .

O gydomasis nuoviras ruošiamas taip: į puodą supilkite 5 lenteles. šaukštai pušų spyglių ir 2 šaukštai. šaukštus erškėtuogių ir svogūnų lukštų, mišinį užpilkite 1 litru šalto vandens, užvirinkite ir virkite ant silpnos ugnies po dangčiu 10 min.

Leiskite sultiniui šiek tiek užvirti, tada perkoškite ir, jei reikia, įpilkite šiek tiek virinto vandens – kad sultinio būtų lygiai 1 litras. Padalinkite šį tūrį po lygiai ir išgerkite per 2 dienas, po to paruoškite naują nuoviro porciją. Gydymo kursas yra 4 mėnesiai.

Pirmus kelerius metus išleiskite reguliariai, o vėliau – pagal poreikį. Pagerėjimas gali pasireikšti per savaitę, o po mėnesio galite pradėti palaipsniui atšaukti antihipertenzinius vaistus. Beje, spygliuočių nuoviras gerai išvalo žarnyną ir kepenis, taip pat turi šlapimą varantį poveikį

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis
Reklama
error: Alert: Content is protected !!