Šis sirupas 10 kartų geresnis nei penicilinas

Sveikata

Šis sirupas 10 kartų galingesnis nei penicilinas – žudo bet kokią infekciją ir bakterijas mūsų kūne!

Dabar jokia infekcija nebaisi man!

Šalutinis poveikis įprastų vaistų gali tapti problema. Bet pas mus gera žinia – yra būdas gauti vaistą 10 kartų efektyvesnį nei penicilinas, jam paruoši jums reikės keletą paprastų ingredientų kurių galite rasti savo virtuvėje./paranormal.lt/

Geriausia, kad šio recepto ingredientai yra 100% ekologiški ir natūralūs, jūs neturite jaudintis dėl šalutinių poveikių.

Šis metodas padės išspręsti problemas, susijusias su kvėpavimu, sausu ir nepraeinančiu kosuliu, astma, gerklės skausmu, peršalimu, sloga. Jis netgi gali išgelbėti jus nuo lėtinio bronchito.

Sudedamos dalys:

  • česnakai – kiekis pagal norą;
  • vanduo – 1/2 puodelio;
  • obuolių actas – 1/4 puodelio;
  • natūralus medus – 1/2 puodelio.

Kaip pasigaminti sirupą:

Pirmiausia, supjaustykite česnako skilteles į mažus gabaliukus. Suspauskite juos. Tada pridėkite likusius ingredientus ir sumaišykite. Sudėkite šį mišinį į stiklainį ir palikite per naktį. Kitą dieną, suplakite mišinį ir laikykite vėsioje ir tamsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Dozavimas ir vartojimo būdas.

Vartokite vieną šaukštą sirupo kas dvi valandas per dieną, jai jūs jaučiatės susirgę. Profilaktiškai stiprinti imunitetą galite vartoti penkis lašus sirupo kas dieną.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt