Šis tirpalas, ištrauks visą skausmą iš jūsų kojų!

Sveikata

Prieš keletą metų man naktimis labai sukdavo kojas – nežinojau, kur ir kaip jas padėti, kad neskaudėtų. Galiausiai, bemiegės naktys, miego trūkumas, nuovargis ir dirglumas. O juk kojos – mūsų gyvenimo ramsčiai.

Bet aš radau savo kojytėms gydymą.

1. Į dubenį su vandeniu – 2-3 l vandens, ištirpindavau ūkiško muilo (joks kitas netinka), kad vanduo būtų baltas, lyg pienas.

2. Pridėdavau po saują maistinės sodos ir jūros druskos (tiks bet kokia druska), sumaišydavau, kad ištirptų, pripildavau karšto vandens iš arbatinuko, kad vos galima iškęsti, dar kartą išmaišydavau ir įlašindavau 10 lašų jodo.

3. Įmerkdavau kojas iki kulkšnių į šį tirpalą 15-ai minučių – nė minutės ilgiau, kitaip prasidės atvirkštinis procesas! Per tą laiką tirpalas ištraukia iš kojų visą skausmą.

4. Kojas iššluostydavau ir ištepdavau kremu arba gydomuoju tepalu (galima alyvuogių aliejumi), masažavau pėdas, užsimaudavau vilnones kojines ir ėjau miegoti.

5. Tirpalą naudodavau po 3 kartus, kaskart pašildydavau iki pakenčiamos temperatūros, įlašindavau 10 jodo lašų, laikydavau po 15 minučių..

6. Panaudojusi 3 kartus, ruošdavau naują tirpalą.

7. Padarykite 10-12 procedūrų kasdien, po to pertrauka, po to pagal savijautą. Kam problemos su venomis (varikozė, trombozė), darykite tirpalą ne karštą, o tik šiltą.

Po pirmos procedūros miegojau ramiai, o po 10 – pamiršau, kaip sukdavo ir skaudėdavo kojas.

Mano kojytės man padėkojo už tokį rūpestį!

Dabar tik kartais pasidarau šias voneles, kai reikia. Mano sodo kaimynės irgi naudoja šį receptą. Visos labai patenkintos!

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt