Stiprios pūgos metu kelininkas valė sniegą, bet tada, pažvelgęs į šaligatvį, jis pašiurpo matydamas tai, kas stovi priešais jį.

Naujienos

Posakį “kelininkus žiema užklupo netikėtai“ žino kiekvienas, tačiau be jų situacija keliuose būtų nepalyginamai blogesnė. Kelininkų darbas prasideda anksti ryte, kol dauguma mūsų dar saldžiai miegame savo lovose. Galbūt jie nespėja nuvalyti visų kelių, kaip mes norėtume, tačiau už šį sunkų darbų tikrai nusipelno bent trupučio pagarbos…

Vienas kelininkas iš JAV tapo tikru didvyriu ne tik dėl to, kad puikiai atlieka savo darbą, bet ir dėl to, jog išgelbėjo penkiamečio berniuko gyvybę!

Įprastą žiemos rytą David Gehrke valė kelius, kai vienoje vietoje pastebėjo kažką keistai judant. Vyro sunkvežimis turi puikiai šviesas, todėl įvairius objektus galima pamatyti net ir didžiausios pūgos metu.

“Tą rytą buvo velniška pūga… Pamačiau, kad kažkas eina šaligatviu, tačiau tai buvo ne šuo ar elnias. Geriau įsižiūrėjus paaiškėjo, kad tai mažas berniukas, kuris buvo apsirengęs tik pižama… Net pašiurpau… Ką mažametis vaikas daro lauke, ketvirtą valandą nakties? Ir dar žiemą…“ – įvykius prisimena David.

Penkiametis Maddox Pierce pagalvojo, jog namuose liko vienas ir išsigandęs išėjo į lauką vidury nakties. Lauke spaudė stingdantis šaltis, tačiau berniukas buvo be striukės, kepurės ir netgi batų…

Laimei, pro šalį važiavo sniegą valantis kelininkas.

“Aš iš karto nusivilkau striukę ir suvyniojau į ją berniuką. Tuomet pasisodinau į sunkvežimį ir iškviečiau policiją. Stengiausi jį kuo labiau sušildyti, kol atvyks pagalba“ – prisimena David.

Atvykusiems pareigūnams Maddox papasakojo, kad pabudo vidury nakties ir pamanė, jog yra likęs vienas namie. Išsigandęs berniukas nusprendė eiti iki senelio namų.

Maddox nebuvo vienas namie. Berniuką prižiūrėjo teta, tačiau nakties metu negirdėjo, kaip jis pabudo.

“Sūnus niekada nėra daręs kažko panašaus. Esu be galo dėkinga David. Buvo labai maža tikimybė, jog mano berniuką kažkas pastebės ketvirtą valandą ryto. Tai tikras stebuklas“ – sako Maddox mama Brittany.

Moteris netgi nusipirko vaizdo stebėjimo kamerų, kad panaši situacija nepasikartotų.

Tuo tarpu kelininkas sakė: “Labai džiaugiuosi, kad pastebėjau Maddox. Jis galėjo mirtinai sušalti. Šios nakties nepamiršiu visą likusį gyvenimą“.

Mažasis Maddox turi tikrą angelą sargą!

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt