Vilius Tarasovas – apie juokelius ir santykius su Violeta: kartais ją išvedu iš proto

Naujienos

Atėjęs pavasaris ir šilti orai – puikus laikas daugeliui planuoti šventes. Visgi 45-ąjį gimtadienį gegužės 17-ąją paminėjęs atlikėjas Vilius Tarasovas neslepia, kad jau seniai rengė šventę būtent sau. Į darbų sūkurį įsisukęs vyras papasakojo, kuo gyvena šiandien ir paatviravo apie savo šeimą.

45-asis gimtadienis Viliui praėjo įsisukus į darbus – dėl laiko stokos didelės šventės jam nepavyko surengti.

„Nuvažiavome su tėvais į sodą papietauti. Šeštadienį mokinius vežėme į konkursą, sekmadienį turėjome didžiulį renginį kaimynų dienai.

Visas savaitgalis buvo labai užimtas, neturėjau laiko net atšvęsti – bet dėl to nesigriaužiu, nes buvo produktyvus ir darbingas savaitgalis. 46-ą atšvęsim“, – šyptelėjo pašnekovas.

Nors žmonės dabar gan daug laiko paprastai skiria švenčių planavimui, organizavimui, visgi V. Tarasovas tokių idėjų nesivaiko ir tikina, kad paskutinį kartą didesnę gimtadienio šventę rengė prieš 6 metus.

„Pastaruoju metu gimtadienius pažymiu pietumis su mylimais žmonėmis, šeimos rate, be audringų vakarėlių. Didelių tradicijų švęsti gimtadienius trankiai neturiu, gal stipriau paminėsiu 50-metį“, – sakė jis.

Violeta Tarasovienė ir Vilius Tarasovas (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Koncertų maratonas

Klaipėdoje su žmona Violeta Tarasoviene gyvenantis vyras su koncertais ir pasirodymais kasmet išnaršo kone visą Lietuvą:

„Praėjusi vasara buvo labai aktyvi – važinėjome po visas miestelių šventes. Labai džiaugiamės, kad darbo turime daug, kad galime važinėti ir pasirodyti kitiems. Esame dėl to laimingi ir patenkinti.

Man didysis koncertų maratonas prasidėjo jau praeitą savaitgalį. Pastaraisiais metais gegužė darosi vis šiltesnė ir šiltesnė, tad tie koncertų sezonas prasideda vis anksčiau ir anksčiau. Galiu pasakyti, kad mūsų vasara jau gan užimta.“

Ne vienam atlikėjui vasarą sunku ištrūkti poilsiui ne tik užsienyje, bet ir pačioje Lietuvoje.

„Mes vasarą leidžiame Lietuvoje. Paatostogaujame darbo dienomis, nes dažniausiai visi mūsų savaitgaliai būna užimti ir darbingi. Mėgstame paerzinti žmones viduryje savaitės, padurniuoti, kaip mes „intensyviai dirbame ofise“.

Tai yra tapęs jau mūsų asmeniniu bajeriu. Mes mėgstame juokauti, gyventi linksmai, o nepasiduoti kažkokiam slogučiui“, – teigė vyras.

Vilius Tarasovas (K. Skrinausko nuotr.)

Humoro prieskonių turintys Viliaus ir Violetos Tarasovų vaizdo įrašai internete dažnai sulaukia įvarių reakcijų – ir ne visada jos teigiamos.

Visgi atlikėjas neslepia į visų kritiką nekreipiantis dėmesio.

„Aišku, visada atsiranda žmonių, nesuprantančių humoro ar neturinčių humoro jausmo. Tų, kurie viską priima už tikrą pinigą. Jei jau prieš kamerą pasimaivai, ar pavaidini girtą žmogų, jiems atrodo, kad esi visiškai degradavęs.

Mes dažnai mėgstame taip būdami su draugais pajuokauti. Mes dėl to tikrai nepergyvename – juk visiems visada neįtiksi ir nepatiksi. Nesame kažkokie naujokai scenoje, todėl gilinamės tik į konstruktyvią kritiką. O į visokius žeminimus nereaguojame visiškai“, – svarstė jis.

Pasikeitusi industrija

Šiemet sceje 28-us metus skaičiuojantis V. Tarasovas matė kone visą popmuzikos industrijos Lietuvoje trasnformaciją – scenos, žanrų pokyčius, galiausiai ir žmogiškuosius sugebėjimus nustelbusią techniką.

Jis matė, kaip kasetes ir kompaktinius diskus sparčiai keitė telefonai, kaip susilpnėjo ryšys tarp žiūrovo ir atlikėjo, bei tarp tų pačių kolegų scenoje.

„Pamenu buvo laikai, kai atvažiuoji į renginį, o ten stovi tik vienas mikrofonas, kai mes esame trise. Dabar net nesulyginsi – techniniai dalykai yra labai stipriai pažengę į priekį.

Taip pat pastebėjau, kad pasigendu bendrų koncertų, kurių anksčiau būdavo labai daug – tie patys Nidos festivaliai, kur suvažiuodavo visi atlikėjai, ten galėdavome kartu pabūti. Būdavo žymiai daugiau bendravimo ir mažiau konkurencijos.

Birželio 7-ąją bus renginys Drevernos uoste, kur susirinks kiek daugiau atlikėjų. Bet dabar praėjo gan daug laiko, tad tikrai nebus tokio kontakto ir betarpiško bendravimo“, – neslėpė jis.

Violeta ir Vilius Tarasovai (Fotobankas)

„Visgi man puikiai sekasi – šalia savęs turiu mylimą ir mylinčią žmoną, kuri kartu yra ir kolegė, ir kritikė“, – apie žmonos ir kolegės paramą kalbėjo jis.

Violeta su Viliumi partneriai ne tik gyvenime, bet ir scenoje jau beveik 20 metų.

„Turbūt daug kam keista, kad mes nuolat būname kartu, dažnai sulaukiame klausimų, ar neatsibostame vienas kitam. Kai turiu koncertą su „B’Avarija“ ir į jį tenka važiuoti vienam, man net liūdna pasidaro, dažnai skambinu Violetai, kol jos neišvedu iš proto, – juokiasi jis. – Mums smagu dirbti kartu ir bendram gyvenimui mums tai tikrai netrukdo. Kai viskas tinka, patinka, būna labai smagu. Jaučiu, kad mes vienas kitą tiesiog papildome.“

Tarasovai augina ir 16-metę dukrą Gabrielę, kuri taip pat neslepia talento ir susidomėjimo muzika.

„Muzikos mokykloje dukra buvo padariusi metų pertrauką, nes jautė sunkumus, buvo išsekusi –atidirbusi mokykloje turėdavo vakarais dar eiti į muzikuoti, tikrai dirbo dideliu tempu. Dabar iš fortepijono ji nori pereiti į džiazo muziką“, – teigė Vilius.

Vilius Tarasovas su dukra (K. Skrinausko nuotr.)

Kai kurie dukros pomėgiai bei įpročiai pačiam Viliui primena ir jį patį.

„Anksčiau sakė, kad nenori ateities sieti su muzika, bet visi ženklai rodo, kad muzika jos ateityje tikrai išliks. Bet kaip bus, niekada negali žinoti. Bet be muzikos ji negali gyventi – namuose jos rankose nuolat yra mikrofonas, įjungta kolonėlė, pianinas atidarytas. Net kartais prašome jos patylėti, – juokiasi jis. – Net prisimenu save vaikystėje, kai manęs to paties artimieji prašydavo.

Violeta sako, kad mes su dukra tiek išvaizda, tiek charakteriu esame vienodi. Mes visa šeima esame kartu tiek krepšinyje, tiek muzikoje.“

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt