Danielius Bunkus apie ryšį su savo vaikais ir kas jį sieja su tituluota gražuole Samanta

Naujienos

Verslininkas Danielius Bunkus retai dalyvauja gyvenimo būdo laidose, tačiau „Pasikalbėkim“ laidai padarė išimtį ir į filmavimą atvyko net su savo vaikais. Vyras džiaugiasi, kad į paauglystę sparčiai žengiantis Kristupas ir šešerių Nicolė sutaria puikiai. Ne paslaptis, kad Danielius yra išsiskyręs, todėl vaikų priežiūrą dalinasi su buvusiomis mylimosiomis. Tiek su Natalija Bunke, tiek su Viktorija Siegel vyras toliau bendrauja, o skyrybos nesutrukdė jam išlaikyti artimą ryšį su vaikais ir aktyviai prisidėti prie jų auginimo. Su kokiais iššūkiais Danielius dabar susiduria? Ar norėtų dar kada nors sukurti šeimą ir susilaukti daugiau vaikų? O gal verslininko širdis šiandien jau užimta?

Pašnekovas neslepia, kad būti išsiskyrusiu tėčiu nėra labai paprasta, tačiau jis visada stengėsi, kad ryšys su vaikais nenutrūktų. Danielius juokiasi, kad sūnus ir dukra labai skirtingi – Nicolė yra visiškas meilumo įsikūnijimas, nes jai visi žmonės aplink geri, o dvylikametis Kristupas labai išdykęs ir nenustygstantis vietoje. Nepaisant to, abu vienas kitą labai myli ir mėgsta leisti laiką drauge.

„Prisiminus savo vaikystę, tai mano auginime daugiausia dalyvavo mama, nes tėvas ne itin daug tam skyrė laiko – jie kartu negyveno, bet tėtis jau seniai miręs. Gal todėl pasąmoningai norisi skirti daug laiko savo vaikams. Noriu, kad jie turėtų kuo daugiau to mano dėmesio, nei kad aš turėjau iš savo tėčio. Aš manau, kad tėvo ir sūnaus santykis yra labai svarbu, o Kristupas yra pirmas vaikas, todėl stengiausi tą santykį formuoti nuo mažų dienų. <…>

Man svarbiausi žmonės pasaulyje yra mano vaikai. Žmonos gali keistis, kaip praktika rodo, bet kaip gali nutrūkti ryšys su vaiku, jeigu išsiskiri? Kad ir kaip buvusio mylimo žmogaus nekęstum, ar pyktum, tačiau vaikas su tuo visiškai nėra susijęs. Todėl tų, kurie nutraukia santykius su vaikais po skyrybų, aš nesuprantu ir man tai keista bei nesuvokiama”, – sako Danielius.

Ankstesni ir dabartiniai santykiai
Jis pasidžiaugė, kad su abiejų vaikų mamomis šiandien sutaria puikiai, tiesa, neslepia, kad ir su Natalija, ir su Viktorija buvo visko. Ypač skaudžios skyrybos buvo su dukros mama, kai ji nusprendė sieti gyvenimą su Danieliaus bičiuliu Laurynu Suodaičiu. Tačiau iširus jo ir Viktorijos šeimai, ledai pajudėjo moters santykiuose su Danieliumi. Kaip jiems sekėsi vėl rasti bendrą kalbą? Ar vyrui pavyko nuoširdžiai atleisti? Nors verslininkui dažnai klijuojama mergišiaus etiketė, jis prisipažįsta, kad pagalvoja ir apie ilgalaikius santykius. Ar ryžtųsi juos kurti su tituluota gražuole Samanta, kartais pozuojančia šalia Danieliaus ir kas juodu iš tikrųjų sieja?

„Jeigu man reikėtų antros pusės – aš ją užvakar būčiau turėjęs, bet man nebaisiai to reikia. Dabar gerai taip, kaip yra ir aš atvirai tai deklaruoju. Visoms merginoms tą patį sakau, kad be tavęs yra dar kokios keturios, penkios ir viskas. Jeigu tinka, tai tinka, o jei netinka – bučkis į kaktą ir viskas. Visgi sakyti, kad man tikrai nereikia stabilių santykių – negaliu. Kaip tas posakis yra, kad tu planuoji, o Dievas juokiasi. Todėl ar tas įvyks, ar neįvyks aš visiškai nepergyvenu”, – sako Danielius.

Paklaustas, ar turi užtektinai laiko sau, vyras nedvejodamas atsakė, kad taip ir atskleidė, kad daug keliauja, o šiuo metu rašo net kelias knygas. Apie ką jos ir kodėl dar nepasiekė skaitytojų? Laidos vedėjai nuoširdžiai nustebus, kad Danieliui patinka rašyti, jis pašmaikštavo: „Tu, Renata, turbūt nebuvai tikra, ar aš išvis skaityti moku, ar ne?”

Vyras neslepia, kad apie save tenka išgirsti įvairių stereotipų, bet jis geriausiai žino, koks yra iš tikrųjų. O svarbiausia, pasak Danieliaus, kad tai žino brangiausi žmonės – vaikai. O kokį svarbų daiktą Danielius atsinešė į studiją? Kaip šis susijęs su Kristupu ir Nicole? Laidoje išgirsite, koks jis yra tėtis savo vaikų lūpomis.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt