Išgirdusi, ką sako „Maisto banko“ darbuotoja, moteris liko įskaudinta: to nelinkėtų niekam

Naujienos

Visai neseniai „Maisto bankas” vykdė maisto rinkimo akciją, kurios metu buvo renkami ilgiau galiojantys maisto produktai nepasiturintiems žmonėms. Tačiau viena moteris, atėjusi pasiimti paskirto maisto, liko priblokšta – ji gavo ne tik sugedusį maistą, bet ir liko įžeista.

Moteris pasidalijo apsilankymo istorija.

Teko iškentėti pažeminimą

Šiandien palydėjau savo brolį, pirmos grupės invalidą, atsiimti maisto, kurį skyrė Vilniaus miesto savivaldybė iš „Maisto banko”.

Ką matote ant stalo, tai tik mažoji dalis maisto, kuris pasirodė gan neblogai. Tačiau grįžus namo, labiau apžiūrėjus, pauosčius nelikome sužavėti, todėl nusprendžiau netylėti.

Maistą, kurį palikome „Maisto banke”, t. y., obuoliai nuvytę, imbieras sudžiuvęs, apelsinas supuvęs, bandelės su dešrelėmis, dešrelelė net spalvą pakeitusi – prarūgusi, batonas pragaliotas, kopūstas supuvęs.

Viską grąžinus atgal man dar tokį „komplimentą” pasakė darbuotoja, kuriuo likau „sužavėta”, jog mes esame ANTRARŪŠIAI dėl to tokį maistą dalina.

Štai tokiais įspūdžiais po apsilankymo „Maisto banke” pasidalino viena moteris. Ką manote jūs, lauksime komentarų „Facebook” Riebus katinas puslapyje.

Ir prašau maksimalaus dalinimosi šia info – žeminti žmonių neleistina niekam, ypač kai jie yra socialiai pažeidžiami.

Pateikė atsaką

Į šią situaciją sureagavo „Maisto banko” atstovė, komunikacijos vadovė Miglė Petronytė. Naujienų portalui tv3.lt ji paaiškino, kokia buvo situacija.

„Mūsų atiduotuvėse dalijami produktai, kuriuos tą dieną surenkame iš parduotuvių, ūkininkų, gamybos įmonių. Tai dažniausiai paskutinę dieną galiojantis maistas arba produktai su pasibaigusiu terminu „geriausias iki“.

Jūsų atsiųstose nuotraukose/video, kuriame moteris skundžiasi, jog gavo pasibaigusio galiojimo produktus būtent ir matome ne ką kitą, o kruopas, makaronus, duoną. Šie maisto produktai ženklinami terminu „Geriausias iki“. Tokį maistą po šio termino pabaigos galima dalinti ne tik kaip paramą, tačiau nuo šių metų juos gali ir pardavinėti prekybos tinklai. Tad tokio galiojimo maisto produktai jau turėtų būti ne naujiena ne tik stokojantiems žmonėms, tačiau ir bet kuriam parduotuvių lankytojui.

Taip pat matome du vienetus azijietiškų sriubų – tai gamintojo parama perduotas maistas, jis galioja net iki šių metų rugsėjo mėnesio.

Apmaudu, kad paramos gavėja liko nusivylusi, tačiau atiduotuvės ir yra tam sukurtos, kad žmonės patys galėtų pasirinkti tuos maisto produktus, kuriuos suvartos, todėl kitą kartą kviestume nesirinkti azijietiškų sriubų ar kitų neįprastos sudėties maisto produktų.

„Maisto bankas“ paramos gavėjams perduoda tik vartojimui tinkamus maisto produktus. Taip pat labai norime atsiprašyti savo savanorių, į kuriuos atvykusi ir vėliau video paviešinusi klientė svaidė maisto produktus. Tikimės, kad ši nemaloni patirtis neaptemdė iki šiol turėtų teigiamų savanorystės emocijų ir noro padėti sunkiau gyvenantiems žmonėms“, – pateikė atsakymą vadovė.

Šaltinis: „Riebus katinas

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt