Jaučiui – sėkmė, o Vėžiui – liūdesys: kas vasario mėnesį laukia kiekvieno iš mūsų Zodiako ženklo?

Naujienos

Ką 2024 metų vasario mėnesio horoskopas žada kiekvienam Zodiako ženklui? Mėnesio laimingieji, ir tie, kuriems pasisekė mažiau.

avinas zodiako zenklai

Avinas

Vasario mėnesį Avinai spinduliuos optimizmu ir kūrybine dvasia. Tikėtina, kad kursite ateities planus ir kelsite sau aukštus tikslus. Kad ir kas nutiktų, išsisuksite net sudėtingiausiose situacijose. Svarbu pasikliauti draugais ir bendraminčiais.

Turėtumėte pademonstruoti savo lyderystės ir organizacinius gebėjimus, kad susidorotumėte su sudėtingomis situacijomis ir nesugadintumėte santykių su reikalingais žmonėmis. Mažiau velkitės į kongliktus ir stenkitės rasti optimalius sprendimus.

Paskutines dešimt mėnesio dienų turėsite progą kažką pakoreguoti asmeniniuose santykiuose.

jautis zodiako zenklai

Jautis

Vasario mėnesį Jaučio sėkmės raktas – aiškus tikslo supratimas, gebėjimas suplanuoti žingsnius ir kantriai eiti pirmyn. Apskritai mėnuo nebus lengvas, nes atsiras naujų kliūčių, kurias teks įveikti. Reikės padirbėti, tačiau kantriausių Jaučių laukia sėkmė ir finansinis atlygis už sunkų darbą.

Astrologai nerekomenduoja pradėti naujų dalykų, geriau užbaikite senus projektus.

Asmeniniame gyvenime jokių permainų. Negaiškite laiko žmonėms, kurie jūsų nevertina ar jums netinka. Vasario mėnesį galite tiksliai suprasti ko jums reikia ir pamatyti jus supančius žmones visai kitomis akimis.

dvyniai zodiako zenklai

Dvyniai

Vasario mėnuo Dvyniams bus palankus naujoms pažintims, susitikimams, kvalifikacijos kėlimui ar naujų dalykų mokymuisi. Taip pat mėnuo tinkamas šturmuoti karjeros aukštumas. Net ir kliūtys ar sunkumai jūsų nesulaikys. Iškelkite sau tikslus ir pasiekite juos. Jei parodysite silpnumą, galite daug prarasti.

Darbe turite parodyti jėgą, sumanumą ir kantrybę spręsdami svarbius klausimus. Ramiai reaguokite į visas viršininkų pastabas.

Antroje mėnesio pusėje į jūsų gyvenimą gali sugrįžti žmogus iš praeities.

vezys zodiako zenklai

Vėžys

Vasario mėnuo Vėžiui bus prieštaringas, todėl neturėtumėte forsuoti įvykių. Tegul viskas teka sava vaga.

Galite jaustis šiek tiek prislėgti, erzins kasdienė rutina. Astrologai pataria paįvairinti santykius su mylimu žmogumi, o jeigu tokio neturite – sugalvokite pramogų su artimiausiais. Puiku, jei šiuo laikotarpiu išvyksite atostogauti ar, pavyzdžiui, sugalvosite pertvarkyti savo namus. Svarbiausia neleisti sau liūdėti.

liutas zodiako zenklai

Liūtas

Liūtai vasario mėnesį gali jaustis taip, lyg jiems būtų jūra iki kelių. Deja, negalėsite karaliauti vieni, todėl jums reikia ieškoti partnerių. Be to, jei norite žengti į priekį savo karjeroje, tuomet neturėtumėte pasiduoti konkurentų provokacijoms. Neleiskite piktavaliams prieš jus panaudoti net menkiausios klaidos.

Finansinės prognozės palankios, pinigai patys pateks į jūsų kišenę.

Meilės fronte gali šėlti aistros. Nenustebkite, jei šalia suksis daug gerbėjų. Poroje gyvenančių Liūtų laukia šeimyninio gyvenimo džiaugsmai ir malonumai.

mergele zodiako zenklai

Mergelė

Mergelėms vasario mėnuo nelengvas, tačiau nėra priežasties nusiminti. Atėjo laikas spręsti susikaupusias problemas, nesvarbu, ar jos būtų darbe, šeimoje ar asmeniniame gyvenime. Aktyvūs veiksmai padės pakeisti situaciją į gerąją pusę.

Su dėkingumu priimkite vyresnio žmogaus patarimus, iš to gali kažkas išeiti.

Laimė ir sėkmė paskutinį žiemos mėnesį didžiąja dalimi priklausys nuo jūsų veiksmų. Niekam nepasakokite apie savo planus, nekelkite sau globalių tikslų, geriau atidžiai laikykitės savo įsipareigojimų.

Asmeniniuose santykiuose viskas bus gerai, netrūks gerbėjų. Neliūdėkite, jei nerandate tikros meilės, ji ateis savaime. Tačiau paskutinį žiemos mėnesį yra galimybė rasti patikimą draugą.

svarstykles zodiako zenklai

Svarstyklės

Vasario mėnesį Svarstyklėms svarbiausia gerinti santykius šeimoje, o ne galvoti apie karjerą, priešingu atveju galite nenustoti ginčytis su artimiausiais žmonėmis. Kažkam iš vyresnių žmonių gali prireikti pagalbos. Skirkite jiems daugiau dėmesio ir laiko.

Antroji mėnesio pusė bus ramesnė, tačiau tai nereiškia, kad svarbius reikalus galite atidėti vėlesniam laikui. Spręskite problemas tada, kai jos iškyla.

Mėnesio pabaiga tinkama naujoms pažintims ir flirtui. Jaučiate pavasarį? Eksperimentai asmeniniame gyvenime, įskaitant intrigas, meilės trikampius ir kt., gali pridaryti bėdos.

skorpionas zodiako zenklai

Skorpionas

Vasario mėnesį Skorpionui atsivers naujos galimybės, atsiras vidinės energijos šaltinis. Svarbu užduotis atlikti nuosekliai, kad šis išteklius nebūtų išeikvotas per greitai. Jeigu susikoncentruosite rimtam darbui, rezultatai neužtruks. Daugelis šio ženklo atstovų gali rasti naujoviškus sudėtingų problemų sprendimo būdus.

Antroje mėnesio pusėje būsite puikiai nusiteikę. Asmeniniame gyvenime jūsų laukia harmonija ir laimė. Svarbiausia neskubinti įvykių ir neerzinti pavydžių žmonių. Geriau tegul niekas nieko nežino.

Jeigu vis dar neradote tikrosios meilės, turėtumėte nustoti rinktis netinkamus kandidatus. Neieškokite meilės naktiniame klube, ten rasite tik nuotykį.

Paskutinę mėnesio dekadą bus palanku keisti įvaizdį.

saulys zodiako zenklai

Šaulys

Vasaris bus puikus mėnuo Šauliams. Atrodo žvaigždės jums palankios. Kažkas netikėto gali nutikti darbe, kas jus labai pradžiugins. Be to turėsite galimybę grąžinti skolas, nusipirkti naują suknelę, pagražinti savo namus ar kitaip save pradžiuginti.

Antroje mėnesio pusėje gali tekti spręsti jau primirštas problemas, tačiau svarbu išlaikyti ramybę, ir pamažu viskas susitvarkys. Vertėtų atsisakyti perfekcionizmo ir susitaikyti su savo trūkumais.

Mėnesio pabaigoje priimkite draugų kvietimus, išeikite iš namų ir nustokite liūdėti vienumoje. Galite apimti noras pakeisti savo įvaizdį, papildyti garderobą ar kt. Nestabdykite ir būsite pastebėti.

oziaragis zodiako zenklai

Ožiaragis

Vasario mėnesį pajusite energijos antplūdį. Laiko užteks ne tik darbui, bet ir asmeniniam gyvenimui. Labai svarbu, kad pamatas sėkmei būtų padėtas jau mėnesio pradžioje. Tad susikaupkite rimtam darbui ir nepamirškite duotų pažadų. Tiesa, svarbu neprisiimti per daug darbų, tada sugebėsite įgyvendinti viską, ką suplanavote.

Paskutinę mėnesio dekadą Ožiaragiams žvaigždės suteiks galimybę šiek tiek atsipalaiduoti ir pasimėgauti gyvenimu. Bendrausite, flirtuosite, eisite į pasimatymus. Viskas bus puiku, tik nesistenkite valdyti savo ar kitų žmonių jausmų.

vandenis zodiako zenklai

Vandenis

Ateina laikas permainoms. Vandeniams vasario mėnesį vertėtų atsikratyti varginančių įsipareigojimų ir žmonių, kurie juos tempia atgal, draugijos. Dabar bus labai svarbu apsispręsti ir pasirinkti tai, kas jums iš tiesų svarbu. Bet kokios praeities klaidos ir padidėjęs emocionalumas gali paversti Vandenį auka.

Antroji mėnesio pusė bus puikus laikotarpis karjeros augimui ir netikėtiems proveržiams. Gali iškilti nauji tikslai.

Paskutinį žiemos mėnesį būsite ypač žavūs ir patrauklūs priešingai lyčiai. Pritrauksite daug gerbėjų dėmesio. Belieka išsirinkti sielos draugą, kuris atitiks jūsų norus, svajones ir siekius.

zuvys zodiako zenklai

Žuvis

Žuvys vasario mėnesį bus kūrybinio įkvėpimo viršūnėje, jų gyvenimuose gali atsirasti naujos, įdomios veiklos. Turėtumėte dažniau klausytis savo intuicijos, nes daugelį sprendimų teks priimti žaibišku greičiu.

Tos Žuvys, kurios plaukia prieš srovę, gali susidurti su sunkumais. Paramos reikėtų ieškoti draugų, partnerių ar artimųjų rate.

Asmeninis Žuvų gyvenimas džiugins. Tai bus stebuklingas laikas, kai pildosi svajonės, kai tikrai galite gauti tai, ko norite. Tačiau nesėdėkite namuose, laukdami likimo dovanos. Bendraukite, šypsokitės, ar net imkitės iniciatyvos užmegzdami naujas pažintis.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt