Poilsiautojas išvydęs bulvinių blynų kainą Palangoje Andrius nustėro: „Atsistojau ir išėjau“ (6)

Naujienos

Jei galvojate, kad Palangoje brangiausios vietos pavalgyti įsikūrusios Basanavičiaus gatvėje, stipriai klystate. Tuo įsitikino naujienų portalo tv3.lt skaitytojas Andrius, kuris taip ir nepasiryžo už mėgstamų bulvinių blynų porciją sumokėti beveik 20 eurų.

Redakcijai laišką parašęs Andrius ne tik pasidalijo savo karčia patirtimi, bet ir atsiuntė viloje „Ramybė“ įsikūrusios kavinės meniu nuotrauką, kurioje nurodytos patiekalų kainos privertė vyrą ieškoti pigesnės vietos pavalgyti.

Bulvinių blynų kaina Palangoje (nuotr. skaitytojo)

Nustėro išvydęs kainą

Andrius savo laiške rašė, kad kaip tik ieškojo vietos pavalgyti, kuri būtų įsikūrusi atokiau nuo Basanavičiaus gatvės. Tokią vaikštinėdamas rado už kelių šimtų metrų. Lauke sustatyti mediniai stalai ir ant paprasto medinio namo kabanti kavinės iškaba „Ramybė“ atrodė daug žadančiai.

Vis dėlto, kai vyras prisėdo ir atsivertė meniu, jis buvo nemaloniai nustebintas. Bulvinius patiekalus mėgstantis vilnietis meniu dairėsi būtent tokio maisto. Iš pradžių jis nustebo, kad meniu nebuvo tradicinių cepelinų, tačiau jo akį patraukė bulviniai blynai.

Bet tada jis pažvelgė į meniu nurodytas kainas. Ir tuomet, kaip rašo jis pats, net nustėro. Bulviniai blynai su grietine kainavo 14 eurų, o bulviniai blynai su mėsa ir grietine – 16 eurų.

Bet tai, anot Andriaus, dar ne viskas. Mat šalia prirašyta, kad už papildomus priedus teks susimokėti.

„Per mažai grietinės, mokėk papildomai 2 eurus. Jeigu nori spirgučių, pridėk dar 3 eurus. O jei nori papildomai rūkytos lašišos – dar 5 eurus. Įprastai bulvinius blynus valgau su grietine ir spirgučiais, tai visa porcija man būtų kainavusi 19 eurų. O jei vietoj spirgučių būčiau pasirinkęs rūkytą lašišą, būčiau suplojęs 21 eurą“, – savo laiške piktinosi skaitytojas Andrius.

Nusivylęs vyras pridūrė, kad išvydęs tokias kainas tiesiog atsistojo ir išėjo.

Gavę „Ramybė“ įsikūrusios kavinės komentarą juo papildysime.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt