Šeimos skausmui nėra ribų: sukandžiota šuns mirė nė vienerių metukų neturinti mergytė

Naujienos

Siaubinga tragedija ištiko britų šeimą – užpuolus šuniui ir patyrus siaubingus galvos sužalojimus mirė nė vienerių metukų neturinti mergytė. Tėvai skubiai įspėja kitus saugoti savo vaikus. 

Pranešama, kad vaiką užpuolė terjero mišrūnas, kuris miegančią mergytę nutempė iš lovos ir sukandžiojo jai galvą. Dėl patirtų sudėtingų sužalojimų mergaitė neišgyveno.

Teigiama, kad mažylę miegamajame ant grindų kraujo baloje rado jos teta. Šuo stovėjo šalia, jo burnoje buvo matyti taipogi kraujas. Dukros netekusios Ellos sesuo Emily Woods pasakojo, kad mažylė liko nakvoti jų šeimos namuose, kai įvyko siaubinga tragedija.

Siaubingas vaizdas

Anot sesers, užmigdžiusi mergaitę jos mama nusileido pabendrauti su artimaisiais. E. Woods teigimu, tą vakarą jos sesuo jautėsi saugi, kadangi namas mažas, mažylei pravirkus, ji būtų galėjusi girdėti savo vaiką, rašoma thesun.co.uk.

Nuėjusi į savo sūnaus kambarį, Ella išgirdo kaip nesavu balsu jos sesuo šaukė jos vardą:

„Niekada nebuvau girdėjusi jos taip rėkiančios. Užbėgau laiptais aukštyn ir pamačiau kaip rankose Emily laikė mano dukrą. Ji vis rėkė: „Tai šuo, tai šuo!“ Pažvelgusi į šuns snukį pamačiau jo burną pasruvusią krauju, buvo be galo kraupus vaizdas.“

Dukros netekusi mama sakė buvusi per daug sukrėsta nelaimės, tačiau ji atviravo, kad nejaukiai jautėsi nuo tos dienos, kai į jų šeimos namus pateko šis šuo. Ji sakė, kad 2021 metais šunį išgelbėjo jos motinos vyras.

Žvakė

Ella pasakojo: „Aš nežinojau, kokios jis buvo veislės. Tačiau jis buvo mažas, bjaurus, rudo kailio ir raudonos spalvos akimis. Būtent todėl jį mamos vyras pavadinu „Red“.

Šis šuo man nuo pat pradžių kėlė antipatiją. Visada žiūrint į jį jausdavau nerimą. Kurį laiką jis gyveno lauke, nebuvo leidžiamas į namus. Jaučiausi nepatogiai dėl to šuns ir kūdikio namuose.“

Paramedikai stengėsi stabilizuoti mažylės būklę dar būnant greitosios pagalbos automobilyje. Tačiau netrukus, jai buvo konstatuota mirtis.

Gydytoja patologė Margaret Bolster sakė, kad skrodimas parodė, jog mažylė mirė nuo sunkios smegenų traumos dėl kaukolės lūžių ir daugybinių galvos sumušimų, susijusių su šuns išpuoliu.

Po išpuolio šuo buvo užmigdytas.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt