15-metė sekso metu nualpo ir mirė: svarbus perspėjimas ir kitiems

Naujienos

Prieš metus Braziliją sukrėtė žinia – 15-metė mirė nuo įtariamo širdies smūgio, kuris įvyko lytinio akto metu. Tąkart policija pranešė, kad paauglė nualpo mylėdamasi su 26-erių vaikinu jo automobilyje. Baimindamiesi panašių įvykių, dabar įspėja kitus.

Brazilijos policija tyrė sudėtingą bylą. Pareigūnams teko aiškintis 15-metės mergaitės mirtį, kurią, kaip įtariama, ištiko širdies smūgis besimylint su 26 metų vyru.

Pasak policijos, Gabrielly Dickson iš San Paulo ir 11 metų už ją vyresnis vyras santykiavo jo automobilyje, kai jauna mergina staiga nualpo.

Vietos naujienų svetainė „G1“ tą kartą rašė, kad 26 metų vaikinas merginą skubiai nuvežė į UPA Jardim Casquiero medicinos įstaigą. Ten gydytojai bandė merginą gaivinti, tačiau to padaryti nepavyko, jos mirtis buvo paskelbta 1.20 val. vietos laiku.

Įtartina mirtis

„G1” teigė, kad vyras policijai pranešė, jog paauglės lūpos ir oda išblyško, o jos rankos nusviro. Pranešama, kad Brazilijoje pilnametystė yra ne nuo 18 metų amžiaus, o nuo 14-os, todėl 26-erių jaunuolis santykiaudamas su G. Dickson nepadarė jokio nusikaltimo.

15-metės istorija sukrėtė kitus: sekso metu nualpo ir mirė

„G1“ duomenimis, Gabrielly kūno ekspertizės metu, jos makštyje buvo rasta kraujo, tačiau daugiau jokių smurto požymių nebuvo matyti, rašoma news.com.au.

Vietos naujienų portalas taip pat pranešė, kad paauglės šeima neturėjo žinių apie paauglės santykius su vyresniu vaikinu bei apie tai, kad ji būtų sirgusi kažkokia liga.

„Ilsėkis ramybėje, princese, linkime stiprybės Gaby artimiesiems“, – tuo metu pasipylė panašūs komentarai merginos socialinių tinklų paskyrose.

Vietos ministerijos pranešime teigiama, kad buvo paprašyta atlikti teismo medicinos ekspertizę, o byla policijos nuovadoje buvo užregistruota kaip įtartina mirtis.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt