Astrologinė prognozė sausio 25-ajai, ketvirtadieniui.

Naujienos

Ką žada žvaigždės ketvirtadieniui? (Sausio 25 d.)

AVINAS. Rūpesčių kupina diena. Regis, nedžiugins net įprastai nuotaiką keliantys dalykai. Vaikų arba aplinkinių elgesys jums gali atrodyti visiškai netinkamas, o poreikiai – neadekvatūs.

JAUTIS. Tam tikra prasme galite pasijusti lyg perlieti šaltu dušu. Tam tikros viltys gali pasirodyti kiek per didelės, kad būtų realios. Pasirūpinkite, kad jūsų artimieji būtų saugūs, pasidomėkite jų poreikiais.

DVYNIAI. Šiandien lengva susikirsti per egzaminą, pristatymą ar interviu. Neidealizuokite žmonių, kurių beveik nepažįstate, nes apgaulingos iliuzijos susikuria greitai, o dūžta skaudžiai.

VĖŽYS. Tai ne ta diena, kai lengva dalintis. Savininkiškumo jausmas sustiprės, visko norėsis tik sau. Įtampą kels konkurencija dėl įtakos, dominančio objekto ar kt.

LIŪTAS. Netiksli arba tyčia iškreipta informacija, oponentų intrigos gali sukelti rūpesčių. Galite pasijusti labai neramiai dėl kažkokio incidento ar artimo žmogaus bėdų, neadekvačių poelgių.

MERGELĖ. Šiandien nestigs įtampos net jei niekur nesikišite ir leisite likimui vairuoti už jus. Bet bus dar blogiau, jeigu mėginsite kam nors daryti įtaką, neturėdami supratimo, kas iš tikrųjų reikalinga ir teisinga. Verčiau būkite tik stebėtojai. Pasirūpinkite sveikata.

SVARSTYKLĖS. Ši diena gali atskleisti kai kurių santykių esmę. Gali būti aptartos jūsų profesinės, visuomeninės ar politinės perspektyvos. Venkite rizikos ir abejotinų avantiūrų.

SKORPIONAS. Šiandien kils nemažų ambicijų, tačiau neišvengsite kliūčių. Galite patirti emocinę įtampą, nes asmuo, su kuriuo svarbu gerai sutarti, kels griežtesnius reikalavimus, reikš pretenzijas.

ŠAULYS. Gali kilti trikdžių kelionėje arba jai ruošiantis. Mokslo įstaigoje, darbe šiandien nelabai seksis demonstruoti žinias bei kompetencijas. Atsargiai kelyje.

OŽIARAGIS. Regis, jums teks prisiminti nesumokėtus mokesčius, nepratęstas sutartis ir pan. Nekaip gali baigtis finansinės avantiūros arba įstatymų nepaisymas. Išlaidų gali padaugėti dėl vaikų problemų.

VANDENIS. Šiandien itin neramins konkurencija arba tai, kad už dalį darbo gali nepavykti gauti užmokesčio ar padengti kažkokio nuostolio. Gali nuvilti ir artimas žmogus, iš kurio tikėjotės besąlygiško palaikymo.

ŽUVYS. Darbe galite gauti pastabą ar žinią, kad kai ką teks taisyti arba imtis nepageidaujamo projekto. Visgi darbas – nedidelė problema. Bus žymiai nemaloniau, jei neramins sveikatos sutrikimas, nekokie tyrimų rezultatai ar pan.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt